Կառավարման հաշվետվությունների և ՀԾ տվյալների բազայի վրա հիմնված դեշբորդերի վերլուծություն և ստեղծում
Հաճախ, հաշվետվություններ ստեղծելուց հետո, ֆինանսիստները ստեղծում են տվյալների բազայի հիման վրա սլայդներ՝ սեփականատերերի կամ տնօրենների խորհրդի հաջորդ հանդիպման համար: Ինչպես նաև ֆինանսիստների ամենօրյա խնդիրներից կարող է լինել գործառնական հաշվետվությունների ստեղծումը՝ ընկերության ղեկավարության կամ կենտրոնական ֆինանսական բաժնի համար: Այս հաշվետվությունների, գրաֆիկների և աղյուսակների ստեղծման գործընթացը արագացնելու համար՝ հատկապես ընթեռնելի ձևով, տարբեր ժամանակաշրջանների համեմատությամբ, կարող եք ավտոմատացնել այդ գործընթացները և տեղեկատվություն ցուցադրել անմիջապես դեշբորդերում, երբ տեղեկատվությունը հայտնվում է տվյալների բազայում
Արդյունք
Ստանդարտ վիճակագրական տվյալների լրացման ավտոմատացումը թույլ է տալիս արագացնել պահանջվող տվյալների տրամադրումը, ինչպես նաև վերացնել մարդկային գործոնի հետ կապված սխալները՝ տվյալների տրամադրման ժամանակ